Hamburgas skola - Grāmatas latviešu valodā un vairāk

Ludvigs Rūdolfs: Planētu nozīme Mājās

Ludvigs Rūdolfs
Planētu nozīme Mājās
(Māju teorija pēc Alfrēda Vittes)

LATVIAN Revised Edition 2016 by Witte-Verlag Hamburg
11.95 Euro / 90 pages
ISBN 978-3-920807-37-9

Citāts no Mihaēla Faista priekšvārda: "Ludvigs Rūdolfs (Ludwig Rudolph) (1893-1982) – Udo Rūdolfa tēvs un mans vectēvs, bija Alfrēda Vittes svarīgākais līdzstrādnieks un ceļabiedrs. Ar mērķi sekmēt Vittes astroloģiju, 1927. gadā novembrī viņš dibināja izdevniecību „Witte-Verlag Ludwig Rudolph” Hamburgā. Par viņa pirmo  projektu kļuva grāmatas „Alfrēds Vitte: Planētu ainu noteikumu krājums, Nākotnes astroloģija”   izdošana.

Manuskripts  tika pabeigts 1928. gada vasarā. Grāmata saturēja ievadu, tehnisko daļu, planētu ainu  piemērus un interpretācijas, tomēr nebija nekādas informācijas par Māju interpretācijām. Tikai nākamajos grāmatas izdevumos (1932, 1935) tika ņemtas vērā „Planētu nozīmes Mājās”, kuras priekš „Noteikumu krājuma” sastādīja Erliha/Bekmans.

Alfrēda Vittes četras hipotētiskās transneptūna planētas: Kupidons, Hadess, Zevs un Kronoss tika izskatītas pirmajos trijos „Noteikumu krājuma” izdevumos, turpretim Alfrēda Vittes dzīves laikā (miris 1941.) Zīgruna Transneptūni, kā arī Plutons netika izskatīti.

Tikai 1946. gadā Apolons, Admetoss, Vulkāns, Poseidons un Plutons tika integrēti ceturtajā „Noteikumu krājuma” manuskriptā. Nepieciešamo jauno redakciju un Māju interpretāciju papildinājumus realizēja Ludvigs Rūdolfs un kopā ar ievadu Māju teorijai tas tika izdrukāts „Noteikumu krājuma” papildinājumā.

1959. gadā, piektās „Noteikumu krājuma” redakcijas laikā, Ludviga Rūdolfa Māju interpretācijas pārnesa atsevišķā publikācijā. Pa šo laiku Ludviga Rūdolfa grāmata tika iztulkota no vācu valodas uz angļu, taju, japāņu, igauņu, latviešu un krievu valodām. Pateicoties vairākiem tulkojumiem, izveidojās ne tikai vispārēji pieņemtais Māju interpretāciju standarts Hamburgas Skolas metodikas ietvaros, bet arī planētu nozīmes (interpretācijas) Hamburgas Skolas astroloģijas ietvaros internacionāli unificējas. [...]"